Komoda Solar 01

Praktická komoda moderního designu vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Komoda je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD, lze objednat ve více dezénových... více informací »
Komoda Solar 01
5 615 Kč
Do obchodu
Praktická komoda moderního designu vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Komoda je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD, lze objednat ve více dezénových...

Praktická komoda moderního designu vhodná nejen k obývacím stěnám Solar. Komoda je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD, lze objednat ve více dezénových variantách. Uvnitř komody jsou 2 police. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento velmi žádaný produkt Komoda Solar 01 lze získat bez problémů na webu v oblíbené sekci komody! Máme pro vás ostatní produkty z této sekce za výhodnou cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Komoda Solar 01 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 5 615 Kč.