Komoda LAR-01

Komoda Lars se 2 zásuvkami a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Nad zásuvkou najdete policový prostor, kam si... více informací »
Komoda  LAR-01
6 092 Kč
Do obchodu
Komoda Lars se 2 zásuvkami a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Nad zásuvkou najdete policový prostor, kam si...

Komoda Lars se 2 zásuvkami a dvířky vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Nad zásuvkou najdete policový prostor, kam si můžete vystavit fotografie nebo třeba suvenýry z dovolené. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVynikající výrobek Komoda LAR-01 je k získání prostě tu na stránkách v oblíbené rubrice komody. Máme pro vás oblíbené kousky z této známé sekce za skvělou cenu.

Tento velmi oblíbený výrobek Komoda LAR-01 od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít nyní levně! Nyní za akční cenu 6 092 Kč.