Jídelní stůl R-designwood 022

Představuje skvělý doplněk do vaší domácnosti. Kulatý jídelní stůl R-designwood s originální kovovou podnoží v bílém... více informací »
Jídelní stůl R-designwood 022
13 552 Kč
Do obchodu
Představuje skvělý doplněk do vaší domácnosti. Kulatý jídelní stůl R-designwood s originální kovovou podnoží v bílém...

Představuje skvělý doplněk do vaší domácnosti. Kulatý jídelní stůl R-designwood s originální kovovou podnoží v bílém odstínu svým netypickým vzhledem zaujme každého. Dřevěná deska stolku o síle 2,5 cm je vyrobena z masivního dubu nebo jasanu. Volbu masivu a průměru stolové desky provedete ve variantách produktu. Dodáváme v demontu. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 75

Zajímavý kousek Jídelní stůl R-designwood 022 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jde nakoupit aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Na našich stránkách za 13 552 Kč.