Komoda 03

Komoda Hugo se 2 zásuvkami a 2 dvířky je díky svým menším rozměrům vhodná do každého interiéru. Komodu ze 16 mm silného lamina vybírejte z více... více informací »
Komoda  03
3 387 Kč
Do obchodu
Komoda Hugo se 2 zásuvkami a 2 dvířky je díky svým menším rozměrům vhodná do každého interiéru. Komodu ze 16 mm silného lamina vybírejte z více...

Komoda Hugo se 2 zásuvkami a 2 dvířky je díky svým menším rozměrům vhodná do každého interiéru. Komodu ze 16 mm silného lamina vybírejte z více moderních kombinací dezénu. Uvnitř komody se nachází 2 police. Stříbrné úchytky jsou z tvrzeného plastu. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Hugo.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výjimečný a žádaný kousek Komoda 03 máte možnost koupit přímo tady a teď na našich stránkách v rubrice komody. Připravili jsme další produkty z naší sekce za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Kvalitní a žádaný kus Komoda 03 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde ve slevě! Akční cena již od 3 387 Kč.