Bílý psací stůl Plus 06

Psací stůl se 3 zásuvkami pod horní deskou z dánské produkce je praktický a nabízí dostatek úložného prostoru. Zásuvky jsou... více informací »
Bílý psací stůl Plus 06
3 696 Kč
Do obchodu
Psací stůl se 3 zásuvkami pod horní deskou z dánské produkce je praktický a nabízí dostatek úložného prostoru. Zásuvky jsou...

Psací stůl se 3 zásuvkami pod horní deskou z dánské produkce je praktický a nabízí dostatek úložného prostoru. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. Stůl je vyroben z lamina, které je opatřeno melaminovou vrstvou, díky níž je deska velmi odolná proti mechanickému poškození, poškrábání, je barevně stálá a má vysokou životnost. Deska je silná 22 mm. Stůl má kovové nohy šedé barvy. Dodáváme v demontu. Stůl je vyroben z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rostoucí ne
Zlevněný výrobek Bílý psací stůl Plus je k dispozici bez obtíží tady u nás v populární kategorii psací stoly! Pořiďte si akční kousky z této sekce za rozumné peníze.

Zlevněný kus Bílý psací stůl Plus 06 značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Nabídky již od 3 696 Kč.