Konferenční stolek SVN-06

Konferenční stolek Sven 06 nabízíme v řadě moderních dezénů. Trendy stolek poskytuje úložný prostor za 2 výklopnými dvířky. Výrazným prvkem... více informací »
Konferenční stolek  SVN-06
3 842 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Sven 06 nabízíme v řadě moderních dezénů. Trendy stolek poskytuje úložný prostor za 2 výklopnými dvířky. Výrazným prvkem...

Konferenční stolek Sven 06 nabízíme v řadě moderních dezénů. Trendy stolek poskytuje úložný prostor za 2 výklopnými dvířky. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento diskontní produkt máte možnost pořídit bezstarostně tady na našich stránkách v sekci konferenční stolky! Nyní můžete najít vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu!

Kvalitní kus Konferenční stolek SVN-06 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď se slevou! Teď za akční cenu 3 842 Kč.