Regál RACK 07

Regál Rack 07 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má skříňku se 2 dvířky a 3... více informací »
Regál RACK 07
3 592 Kč
Do obchodu
Regál Rack 07 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má skříňku se 2 dvířky a 3...

Regál Rack 07 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má skříňku se 2 dvířky a 3 poličkami. Můžete do něj umístit knížky v obýváku nebo šanony v kanceláři. Systém Rack nabízíme v několika dekorových kombinací, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento žádaný produkt můžete sehnat nyní tu na stránkách umístěný v sekci knihovny. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze! Máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí špičkový sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento kvalitní a levný výrobek Regál RACK 07 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě nyní v akci. Právě teď jen za 3 592 Kč.