Šatní skříň 07

Prostorná šatní skříň nabízí moderní styl i dostatek prostoru pro vaše oblečení. Výrobek z 16 mm silného lamina splňuje nároky na estetičnost... více informací »
Šatní skříň  07
13 844 Kč
Do obchodu
Prostorná šatní skříň nabízí moderní styl i dostatek prostoru pro vaše oblečení. Výrobek z 16 mm silného lamina splňuje nároky na estetičnost...

Prostorná šatní skříň nabízí moderní styl i dostatek prostoru pro vaše oblečení. Výrobek z 16 mm silného lamina splňuje nároky na estetičnost i funkčnost. Středové dveře se zrcadlem opticky zvětší a projasní i tmavší místnost. Úchytky jsou z odolného tvrzeného plastu v matné stříbrné barvě. Zásuvky s kovovými pojezdy znásobují přehlednost v ukládání oblečení. Vnitřní vybavení skříně Viky naleznete v galerii. Doplňte si svoji novou skříň dalšími prvky ze systému Viky. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně oblíbený produkt jde nakoupit zrovna tady u nás v kategorii šatní skříně. Získejte zlevněné kousky z této populární sekce na pár kliknutí. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě vysoce kvalitní produkty.

Kvalitní a velmi žádaný kus Šatní skříň 07 od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte právě zde za akční cenu! Akční ceny již od 13 844 Kč.