Komoda 08

Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje skříňkou se 2... více informací »
Komoda  08
2 682 Kč
Do obchodu
Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje skříňkou se 2...

Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje skříňkou se 2 vnitřními poličkami a navíc díky poličkám po stranách nabízí i prostor pro vystavení fotografí či upomínkových předmětů z dovolené. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoExkluzivní kousek Komoda 08 máte možnost získat mimo jiné tady na webu ve známé kategorii komody! Nyní si můžete koupit nové zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní zboží Udělejte si radost. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Komoda 08 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za akční cenu! V akci od 2 682 Kč.