Vitrína 08

Vitrína je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm.... více informací »
Vitrína  08
5 228 Kč
Do obchodu
Vitrína je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm....

Vitrína je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Vitrína má prosklená dvířka a uvnitř jsou 2 skleněné poličky a 1 z lamina. Můžete si doobjednat také LED osvětlení skleněných poliček. Vitrínu vám dodáme v demontu. Vitrína VRN 08 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Verin Tento akční a ve slevě produkt lze sehnat aktuálně na našich stránkách ve známé rubrice vitríny. Vyhledejte si nové produkty z této rubriky za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Vitrína 08 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zrovna opravdu levně. Právě lze objednat jen za 5 228 Kč.