Regál SVN-09

Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či... více informací »
Regál  SVN-09
8 286 Kč
Do obchodu
Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či...

Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete také vystavit v otevřených policích. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Zobrazené LED osvětlení není součástí ceny ani dodání. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Akční výrobek Regál SVN-09 jde nakoupit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v kategorii knihovny! Nyní najdete ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii za akční cenu. To ale není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Regál SVN-09 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě teď skutečně levně! Nabídky již od 8 286 Kč.