Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky

Elegantní šatní skříň ELBA z dubové dýhy se 2 plnými dveřmi a kovanými prvky. Dvoudvéřovou skříň s plechovými boky nabízíme v mnoha... více informací »
Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky
36 554 Kč
Do obchodu
Elegantní šatní skříň ELBA z dubové dýhy se 2 plnými dveřmi a kovanými prvky. Dvoudvéřovou skříň s plechovými boky nabízíme v mnoha...

Elegantní šatní skříň ELBA z dubové dýhy se 2 plnými dveřmi a kovanými prvky. Dvoudvéřovou skříň s plechovými boky nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Zkombinujte si svůj pokoj z elegantních prvků celé kolekce Elba. Skříň dodáváme bez zobrazených dekorací již smontovanou. Šatní skříň ELBA najdete v naší nabídce pouze v dubové dýze nikoliv v masivním dubu!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 220 Tento žádaný kousek Šatní skříň ELBA 0924 můžete dostat bezprostředně na webu umístěný v kategorii šatní skříně! Najděte si ostatní zboží ve zmiňované rubrice jednoduše online.

Ve slevě kus Šatní skříň ELBA 0924 s kovanými prvky od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě teď téměř zdarma! Akční cena od 36 554 Kč.