Regál Deline 1, / bambus

Regál Deline se stane moderním prvkem vašeho domova. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého... více informací »
Regál Deline 1
790 Kč
Do obchodu
Regál Deline se stane moderním prvkem vašeho domova. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého...

Regál Deline se stane moderním prvkem vašeho domova. Jednoduché provedení s čistými liniemi dělá z tohoto regálu skvělého pomocníka na umístění a vystavení všeho potřebného. Police v bílé barvě dodávají na otevřenosti a celkově působí regál velmi vzdušně. Skvěle jej upotřebíte nejen v předsíni, či obývacím pokoji, ale také v koupelně. Vřele jej doporučujeme kombinovat s vyššími regály Deline, čímž docílíte většího úložného prostoru. Regál není vhodný pro umístění do exteriéru. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá, bambus lakovaný bambus / MDF Rozměry: šířka 43 cm hloubka 24 cm výška 97,5 cm nosnost na jednu polici: 5 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Unikátní kus Regál Deline 1, / bambus je k získání bezstarostně na našem webu v populární sekci knihovny! Připravili jsme pro vás ještě podobné kusy z této oblíbené sekce za nejlepší ceny.

Kvalitní produkt Regál Deline 1, / bambus od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady teď právě v akci. Nyní za akční cenu 790 Kč.