Konferenční stolek LOFT-1

Konferenční stolek LOFT-1 nabízíme z lamina v bílém dezénu. Černé kovové nohy dodávají stolku na zajímavosti. Obývací stolek je nezbytnou... více informací »
Konferenční stolek LOFT-1
2 300 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek LOFT-1 nabízíme z lamina v bílém dezénu. Černé kovové nohy dodávají stolku na zajímavosti. Obývací stolek je nezbytnou...

Konferenční stolek LOFT-1 nabízíme z lamina v bílém dezénu. Černé kovové nohy dodávají stolku na zajímavosti. Obývací stolek je nezbytnou součástí každé domácnosti. Zpestřit a elegantně doplnit může také prostory v hotelích či firmách. Stolek dále velmi dobře dekoruje a stylizuje interiér a můžete ho využít i jako podklad pro svíci či vázu s květinou. Tento stolek v moderním industriálním stylu můžete zakoupit i v dalších dezénech. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Oblíbený a akční výrobek Konferenční stolek LOFT-1 je k dispozici rovnou tady u nás v sekci konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top produkty.

Oblíbený výrobek Konferenční stolek LOFT-1 od skvělé značky FORLIVING s.r.o. lze nakoupit u nás nyní trvale výhodně. Výhodně za cenu 2 300 Kč.