Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos 1

Prostorná šatní skříň Palcos se zrcadlem a posuvnými dveřmi z lamina doporučujeme především do ložnice. Zrcadlovou skříň se šířkou 205 cm... více informací »
Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos 1
12 160 Kč
Do obchodu
Prostorná šatní skříň Palcos se zrcadlem a posuvnými dveřmi z lamina doporučujeme především do ložnice. Zrcadlovou skříň se šířkou 205 cm...

Prostorná šatní skříň Palcos se zrcadlem a posuvnými dveřmi z lamina doporučujeme především do ložnice. Zrcadlovou skříň se šířkou 205 cm nabízíme v tmavěšedém provedení. Její vnitřní provedení si prohlédněte na obrázcích v galerii. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Ve slevě produkt Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos můžete pořídit již dnes na našem webu ve známé sekci šatní skříně! Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu! Máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Tmavěšedá skříň s posuvnými dveřmi Palcos 1 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete u nás za výhodnou cenu. Cena od 12 160 Kč.