Noční stolek LIMA SN-1, /

Noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale i... více informací »
Noční stolek LIMA SN-1
1 242 Kč
Do obchodu
Noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale i...

Noční stolek LIMA SN-1 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Noční stolek má praktickou zásuvku pro uschování, ale i otevřený prostor pro vystavení potřebných drobností. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma / bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 39 cm – hloubka 40 cm – výška 44 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento žádaný produkt lze sehnat právě tady u nás v sekci noční stolky! Nyní získáte zlevněné zboží z této známé sekce za super ceny! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Zlevněný kus Noční stolek LIMA SN-1, / od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zde ve slevě! Nabídky od 1 242 Kč.