Konferenční stolek Ring 1/D

Konferenční stolek Ring 1/D s praktickou spodní deskou k odkládání časopisů, ovladačů atd. Elegantní stolek s klasickou... více informací »
Konferenční stolek Ring 1/D
1 999 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Ring 1/D s praktickou spodní deskou k odkládání časopisů, ovladačů atd. Elegantní stolek s klasickou...

Konferenční stolek Ring 1/D s praktickou spodní deskou k odkládání časopisů, ovladačů atd. Elegantní stolek s klasickou nažehlovací hranou nabízíme ve více dezénech lamina. Stolek dodáváme v demontu, fotografie ilustrativní.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoŽádaný produkt Konferenční stolek Ring 1/D můžete najít přímo tu na stránkách umístěný v rubrice konferenční stolky. Nyní koupíte vyjímečné zboží z této oblíbené rubriky snadno online! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. představuje skvělé výrobky.

Zlevněný produkt Konferenční stolek Ring 1/D od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte teď v akci. V akci od 1 999 Kč.