Kontejner CRO-10

Kontejner Cross 10 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 3 zásuvkách. Kontejner na plastových 5 cm... více informací »
Kontejner  CRO-10
3 319 Kč
Do obchodu
Kontejner Cross 10 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 3 zásuvkách. Kontejner na plastových 5 cm...

Kontejner Cross 10 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 3 zásuvkách. Kontejner na plastových 5 cm vysokých kolečkách vám usnadní manipulaci. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nový výrobek Kontejner CRO-10 lze pořídit právě zde tady na našich stránkách zařazený v rubrice kancelářské stoly! Vyhledejte si akční zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní produkty

Kvalitní a oblíbený výrobek Kontejner CRO-10 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu levně! Ceny již od 3 319 Kč.