Šatní skříň 10

Dvoudveřová šatní skříň Hugo. Skříň je vyrobena z 16 mm silného lamina, které lze vybrat z vícero barevných moderních kombinací. Vnitřní... více informací »
Šatní skříň  10
8 058 Kč
Do obchodu
Dvoudveřová šatní skříň Hugo. Skříň je vyrobena z 16 mm silného lamina, které lze vybrat z vícero barevných moderních kombinací. Vnitřní...

Dvoudveřová šatní skříň Hugo. Skříň je vyrobena z 16 mm silného lamina, které lze vybrat z vícero barevných moderních kombinací. Vnitřní uspořádání skříně viz obrázek v galerii. Stříbrné úchytky jsou z tvrzeného plastu. Dodáváme v demontu. Skříň je součástí kolekce Hugo.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně povedený výrobek lze zakoupit přímo tu na webu umístěný v kategorii šatní skříně. Připravili jsme pro vás ještě ostatní kousky ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. má na skladě top výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Šatní skříň 10 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 8 058 Kč.