Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antický bronz 109 mm

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s antickými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
2 022 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s antickými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s antickými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetouTento žádaný produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antický bronz naleznete teď tady na stránkách umístěný v sekci koupelnová zrcadla! Mrkněte na jiné zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi žádaný produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antický bronz 109 mm značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě teď ve výprodejové akci. Akční ceny od 2 022 Kč.