Předsíňová stěna 11

Předsíňová sestava Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Sestava obsahuje... více informací »
Předsíňová stěna  11
11 445 Kč
Do obchodu
Předsíňová sestava Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Sestava obsahuje...

Předsíňová sestava Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Sestava obsahuje skříň, která disponuje poličkou v horní částí, výsuvem na ramínka a poličkou ve spodní části. Šatní skříň si můžete vybrat z levého či pravého provedení dvěří a tak ji zakomponovat do předsíně tak, aby se vám hodila a zároveň ušetřila prostor. Botník je uvnitř rozdělen do 4 prostorů, kam můžete uschovat boty. Polička u zrcadla má výklopná dvířka. Dodáváme v demontu. Předsíň se skládá z následujících komponentů: – šatní skříň Rio, rozměry š72/h41/v203 cm – zrcadlo s poličkou Rio 10, rozměry š84/h21/v91 cm – botník Rio 25 (béžová ekokůže), rozměry š84/h41/v45 cm Prohlédněte si další prvky z kolekce Rio a vybavte si další části bytu vkusným a elegantním nábytkem.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento nejprodávanější kus Předsíňová stěna 11 jde nakoupit také tu na webu v sekci předsíňové stěny. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Předsíňová stěna 11 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás právě za výhodnou cenu. Nabídka od 11 445 Kč.