Konferenční stolek CRO-12

Konferenční stolek Cross 12 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených... více informací »
Konferenční stolek  CRO-12
7 388 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Cross 12 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených...

Konferenční stolek Cross 12 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených prostorech. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 22 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kvalitní výrobek Konferenční stolek CRO-12 jde koupit právě nyní tady na našem webu v populární kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete koupit ještě další produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky Máme toho více, podívejte se taky na další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Konferenční stolek CRO-12 od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat teď skutečně levně. Cena od 7 388 Kč.