Vitrína LAR-12

Nízká vitrína Lars s dvířky a zásuvkou vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na... více informací »
Vitrína  LAR-12
7 695 Kč
Do obchodu
Nízká vitrína Lars s dvířky a zásuvkou vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na...

Nízká vitrína Lars s dvířky a zásuvkou vyniká vkusným designem a propracovanými detaily. Barevná kombinace sází na jistotu. Bílou barvu na předních plochách nábytku můžete kombinovat teplými dřevodekory, které navozují útulný a teplý domov. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Kolekci Lars charakterizuje rafinované provedení úchytek a 12 cm vysoké dřevěné nožky. Nábytek z kvalitního 16 mm silného lamina má navíc ABS úpravu hran. Tím je minimalizováno riziko mechanického poškození či odštípnutí. Prvky systému disponují systémem tichého dovírání. Toužíte-li po trendovém a funkčním bydlení, je kolekce LARS tím pravým řešením.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 80 Tento skvělý produkt naleznete bezprostředně u nás v oblíbené kategorii vitríny! Pořiďte si ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout špičkový sortiment Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný výrobek Vitrína LAR-12 od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady a teď ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 7 695 Kč.