Předsíňová stěna 12

Předsíňová sestava Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Sestava obsahuje skříň, která... více informací »
Předsíňová stěna  12
15 264 Kč
Do obchodu
Předsíňová sestava Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Sestava obsahuje skříň, která...

Předsíňová sestava Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Sestava obsahuje skříň, která disponuje poličkou v horní částí, výsuvem na ramínka a poličkou ve spodní části. Šatní skříň si můžete vybrat z levého či pravého provedení a tak ji zakomponovat do předsíně tak, aby se vám hodila a zároveň ušetřila prostor. Botník je uvnitř rozdělen do 4 prostorů, kam můžete uschovat boty. Polička u zrcadla má výklopná dvířka. Dodáváme v demontu. Předsíň se skládá z následujících komponentů: – šatní skříň Rio, rozměry š72/h41/v203 cm – zrcadlo s poličkou Rio 10, rozměry š84/h21/v91 cm – botník Rio 25 (béžová ekokůže), rozměry š84/h41/v45 cm – komoda Rio 09 (4 zásuvky), rozměry š64/h41/v86 cm Prohlédněte si další prvky z kolekce Rio a vybavte si další části bytu vkusným a elegantním nábytkem.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Ve slevě produkt Předsíňová stěna 12 pořídíte aktuálně u nás zařazený v rubrice předsíňové stěny! Nyní si můžete pořídit zlevněné kousky ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí prvotřídní produkty.

Ve slevě tento kus Předsíňová stěna 12 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde teď skutečně výhodně! Právě teď jen za 15 264 Kč.