Matrace Ortho Medical Concept – 120×200

Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 120x200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro alergiky. Bližší... více informací »
Matrace Ortho  Medical Concept - 120x200
15 840 Kč
Do obchodu
Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 120x200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro alergiky. Bližší...

Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 120×200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro alergiky. Bližší popis matrace: Pěny FlexiFoam® vyznačující se perfektní vzdušností, pružností a lehkostí, na obou ložných plochách se liší pouze profilací. Pratelný, rychleschnoucí potah s přírodními vlákny. Ortopedicky tvarované jádro navržené speciálně pro zajištění správné polohy páteře, při spánku. Pěna Flexifoam® Pružná, odolná a prodyšná pěna vyšší objemové hmotnosti a vytvrzení pod ochrannou známkou naší společnosti. Díky vakuové technologii výroby si zachovává vysokou homogenitu a naprosto minimální odchylky ve vlastnostech. Pěna Flexifoam® Zpevněná stabilizační středová část z pěny vyšší hustoty pro tuhost a stabilitu. Potah matrace: Medicot Silverguard (95 °C) Antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken (35% bavlny). Je upraven jedinečnou SilverGuard® technologií, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Parametry: Výška matrace cca: 22 cm Maximální doporučená nosnost do: 130 kg Vhodné uložení: na pevný laťkový nebo pevný/polohovatelný lamelový rošt Mechanicky testováno: 80 000×, záruka 5 let Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Akční a ve slevě produkt Matrace Ortho Medical Concept – 120×200 naleznete rovnou tu zařazený v sekci matrace! Nyní můžete získat akční zboží z této známé rubriky v bezva akci. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní výrobky

Tento neodolatelný výrobek Matrace Ortho Medical Concept - 120x200 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zde nyní ve slevě. Aktuálně v akci za 15 840 Kč.