Konferenční stolek 13

Konferečnní stolek Rio je vyrobený z lamina a můžete si jej vybrat z několika moderních barevných kombinací. Stolek nabízí spoustu odkládacího... více informací »
Konferenční stolek  13
4 865 Kč
Do obchodu
Konferečnní stolek Rio je vyrobený z lamina a můžete si jej vybrat z několika moderních barevných kombinací. Stolek nabízí spoustu odkládacího...

Konferečnní stolek Rio je vyrobený z lamina a můžete si jej vybrat z několika moderních barevných kombinací. Stolek nabízí spoustu odkládacího prostoru na vše, co potřebujete mít v obýváku při ruce. Dodáváme v demontu. Konferenční stolek je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní a žádaný produkt jde sehnat bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Konferenční stolek 13 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat tady a teď skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 4 865 Kč.