Křeslo Evier, látka se vzorem rose 14

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto... více informací »
Křeslo Evier
6 890 Kč
Do obchodu
Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto...

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku – ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli podívat na náš ušák Evier. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a odpočinku. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat dokonalého pohodlí. Křeslo Evier má sedák vyplněný PUR pěnou a je potaženo světlou látkou s květinovým vzorem. O jeho stabilitu se starají čtyři nožky z bukového dřeva. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem rose 14 nožky dřevo buk Rozměry: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Křeslo lze objednat i v dalších barevných provedeních – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk
Oblíbený a kvalitní produkt můžete dostat jednoduše tady na webu v oblíbené sekci křesla! Připravili jsme nové zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Výjimečný kus Křeslo Evier, látka se vzorem rose 14 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte u nás nyní se slevou! Nabídky od 6 890 Kč.