Noční stolek 14

Noční stolek z kolekce Viky se 2 zásuvkami z kvalitního 16 mm silného lamina. Úchyty jsou z tvrzeného PVC stříbrné barvy. Stolek... více informací »
Noční stolek  14
1 944 Kč
Do obchodu
Noční stolek z kolekce Viky se 2 zásuvkami z kvalitního 16 mm silného lamina. Úchyty jsou z tvrzeného PVC stříbrné barvy. Stolek...

Noční stolek z kolekce Viky se 2 zásuvkami z kvalitního 16 mm silného lamina. Úchyty jsou z tvrzeného PVC stříbrné barvy. Stolek si můžete vybrat z několika trendy dezénů. Doplňte si ložnici dalšími prvky ze systému Viky. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 59 cm – hloubka 35 cm – výška 44 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento diskontní produkt lze zakoupit teď na našem webu ve známé rubrice noční stolky. Nyní koupíte nové produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé zboží. Udělejte si radost. To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Noční stolek 14 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zde teď právě se slevou! Cena od 1 944 Kč.