Matrace Enigma 140×0 cm

Komfortní sendvičová matrace s oboustranným provedením. Ortopedické zónování (7-zón) zajišťuje komfortní spánek. Matrace je... více informací »
Matrace Enigma 140x0 cm
12 760 Kč
Do obchodu
Komfortní sendvičová matrace s oboustranným provedením. Ortopedické zónování (7-zón) zajišťuje komfortní spánek. Matrace je...

Komfortní sendvičová matrace s oboustranným provedením. Ortopedické zónování (7-zón) zajišťuje komfortní spánek. Matrace je vyrobena z odolné pěny Flexifoam®. Strana SOFT je měkčí, vhodná zejména pro ženy. Strana HARD je tužší a je vhodná pro muže. Příčné kanálky skvěle pomáhají odvětrávání matrace a tím i snižují vlhkost, proto je matrace vhodnou volbou pro lidi, kteří trpí zvýšenou potivostí. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Silver line, který je pratelný do 60ºC. Pro snadnou domácí údržbu je potah možné rozdělit na 2 poloviny. Vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – výška 20 cm – 7 anatomických zón – nosnost do 130 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové
Výjimečný a žádaný výrobek Matrace Enigma 140×0 cm máte možnost pořídit taky tu na našich stránkách zařazený v rubrice matrace! Nyní pořídíte podobné zboží z této rubriky z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní zboží.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Matrace Enigma 140x0 cm od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď ve výprodejové akci! Cena již od 12 760 Kč.