Nástěnná police FOTBAL ABS 16 bílá/limetka

Nástěnnou poličku FOTBAL Typ 16 celkové šíře 80cm nabízíme z lamina o síle 18 mm v dezénu bílá / limetková. Hrany poličky chrání ABS s vysokou... více informací »
Nástěnná police FOTBAL ABS 16 bílá/limetka
2 285 Kč
Do obchodu
Nástěnnou poličku FOTBAL Typ 16 celkové šíře 80cm nabízíme z lamina o síle 18 mm v dezénu bílá / limetková. Hrany poličky chrání ABS s vysokou...

Nástěnnou poličku FOTBAL Typ 16 celkové šíře 80cm nabízíme z lamina o síle 18 mm v dezénu bílá / limetková. Hrany poličky chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fotbal. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 80 cm – hloubka 22 cm – výška 55 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-limetková-Zelená
Ve slevě produkt Nástěnná police FOTBAL ABS 16 bílá/limetka jde sehnat právě nyní na našem webu v kategorii dětské pokoje! Podívejte se na kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí vynikající produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento exkluzivní produkt Nástěnná police FOTBAL ABS 16 bílá/limetka od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete právě teď levně! Nabídka již od 2 285 Kč.