Dvoulůžková postel SANTINO 160

Dvoulůžková postel Santino je čalouněna šedou potahovou látkou, nohy jsou z masivního dřeva v barvě ořech. Čalouněná postel Santino je dokonalým... více informací »
Dvoulůžková postel SANTINO 160
11 991 Kč
Do obchodu
Dvoulůžková postel Santino je čalouněna šedou potahovou látkou, nohy jsou z masivního dřeva v barvě ořech. Čalouněná postel Santino je dokonalým...

Dvoulůžková postel Santino je čalouněna šedou potahovou látkou, nohy jsou z masivního dřeva v barvě ořech. Čalouněná postel Santino je dokonalým spojením moderního designu a nadměrného pohodlí. Dodáváme v demontu vč. roštu, ale bez matrace. Doporučujeme zakoupit 2 matrace o rozměru 80×200 cm, ale nabízíme i matrace o rozměru 160×200 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Oblíbený a kvalitní produkt Dvoulůžková postel SANTINO 160 máte možnost sehnat přímo na stránkách umístěný v kategorii postele! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce také další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. má velmi kvalitní produkty

Kvalitní a oblíbený kus Dvoulůžková postel SANTINO 160 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď za výprodejovou cenu. V akci od 11 991 Kč.