Matrace Arella 160×0 cm

Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 160x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do... více informací »
Matrace Arella 160x0 cm
13 425 Kč
Do obchodu
Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 160x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do...

Oboustrannou matraci Arella z HR „studené“ pěny nabízíme v rozměru 160×200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella Soft, kterou si zase zamilují především ženy, které dávají přednost měkkému spaní. Základem matrace Arella je měkčená a pružná HR pěna, která díky funkčním průřezům zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům. Díky příčnému i podélnému profilování pěny vám matrace pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 160×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H2 – měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové Hodně oblíbený kus lze získat právě nyní na našem webu ve známé rubrice matrace! Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky z této známé rubriky za super ceny! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává top produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento unikátní produkt Matrace Arella 160x0 cm od značky FORLIVING s.r.o. jde nakoupit u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 13 425 Kč.