Matrace Medi Vita Kombi 20 160×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 160x200 cm
26 826 Kč
Do obchodu
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 160×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn
Vynikající kousek lze nakoupit již dnes tu na webu umístěný v kategorii matrace! Nyní můžete koupit ještě podobné kousky z této populární sekce za super peníze. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí kvalitní zboží. A to ještě není vše. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Matrace Medi Vita Kombi 20 160x200 cm pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zrovna se slevou! Nyní lze objednat jen za 26 826 Kč.