Komoda 17

Prostorná komoda se 7 zásuvkami a 2 plnými dvířky v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění... více informací »
Komoda  17
11 950 Kč
Do obchodu
Prostorná komoda se 7 zásuvkami a 2 plnými dvířky v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění...

Prostorná komoda se 7 zásuvkami a 2 plnými dvířky v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Tento nejprodávanější výrobek je k dostání aktuálně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii komody. Vyhledejte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout top produkty.

Tento oblíbený výrobek Komoda 17 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás teď v akci! Nabídka již od 11 950 Kč.