Matrace Medi Vita Kombi 20 180×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 180x200 cm
26 826 Kč
Do obchodu
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 180×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce AhornTento diskontní kus Matrace Medi Vita Kombi lze sehnat nyní tu na našich stránkách ve známé kategorii matrace! Nyní pořídíte nové výrobky z této známé kategorie za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Matrace Medi Vita Kombi 20 180x200 cm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě ve výprodejové akci! Ceny od 26 826 Kč.