Postel Tondos 180×200,

Představujeme vám luxusní moderní postel Tondos s prošívaným čelem dekorovaným knoflíky a praktickými bočnicemi. Postel je... více informací »
Postel Tondos 180x200
13 790 Kč
Do obchodu
Představujeme vám luxusní moderní postel Tondos s prošívaným čelem dekorovaným knoflíky a praktickými bočnicemi. Postel je...

Představujeme vám luxusní moderní postel Tondos s prošívaným čelem dekorovaným knoflíky a praktickými bočnicemi. Postel je potažená látkou v univerzálním šedém odstínu. Můžete ji tak umístit i do barevné ložnice, kde nebude rušivým prvkem. O vaše pohodlné spaní a lenošení se postará laťkový rošt. Pro uschování nejen sezónních lůžkovin, máte k dispozici dva úložné šuplíky pod postelí. Dodáváme v demontu bez matrace. Provedení: látka šedá laťkový rošt Rozměry: šířka 186 cm hloubka 212 cm výška 120 cm plocha na spaní 180 x 200 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Postel Tondos nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá Žádaný kousek Postel Tondos 180×200, je k dostání teď tu na našich stránkách v kategorii postele! Nyní si můžete koupit podobné produkty z této známé rubriky za akční cenu! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici vynikající zboží Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Postel Tondos 180x200, od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách nyní za akční cenu. Nabídky již od 13 790 Kč.