Kancelářská židle 1880 SYN Armin

Moderní kancelářská židle, nastavení výšky opěráku s mechanickým uzamykáním, varianta s výškově a úhlově nastavitelným... více informací »
Kancelářská židle 1880 SYN Armin
7 571 Kč
Do obchodu
Moderní kancelářská židle, nastavení výšky opěráku s mechanickým uzamykáním, varianta s výškově a úhlově nastavitelným...

Moderní kancelářská židle, nastavení výšky opěráku s mechanickým uzamykáním, varianta s výškově a úhlově nastavitelným podhlavníkem – PHD (viz varianty produktu), prošívané čalounění, na sedáku a opěráku použita studená pěna, synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a nastavením síly protiváhy, kolečka Ø 65 mm, možnost mechanismu SL k nastavení hloubky sedáku, možnost mechanismu s nastavením úhlu a hloubky sedáku TL, volitelné područky a volitelná plastová nebo aluminiová podnož (viz varianty produktu), nosnost 130 kg, záruka 60 měsíců. Druhy látek ve vzorníku: B – Bali, otěruvzdornost 40 000 cyklů, složení 100% polypropylen D – Dora, složení 100% polyester L – Lluvia, otěruvzdornost 40 000 cyklů, složení 100% polypropylen MF – Microfibres, otěruvzdornost 80 000 cyklů, složení osnova: 65% polyester, 35% bavlna, vlas: 100% polyamid, s teflonovou ochranou RG – Regine, otěruvzdornost 60 000 cyklů, složení osnova: 60% polyester, 40% bavlna, vlas: 100% polyester, s teflonovou ochranou

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Otočná židle Otočné
Tento diskontní produkt Kancelářská židle 1880 SYN můžete nakoupit rovnou tady na našem webu zařazený v kategorii kancelářské židle! Podívejte se na zlevněné zboží z této populární sekce za skvělou cenu! Tato značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Kancelářská židle 1880 SYN Armin od značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách opravdu výhodně. V akci od 7 571 Kč.