Otevřený regál AGNES 1D

Otevřený regál AGNES 1D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete ve 2 otevřených policích a ve 2 policích za plnými dveřmi.... více informací »
Otevřený regál AGNES 1D
4 600 Kč
Do obchodu
Otevřený regál AGNES 1D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete ve 2 otevřených policích a ve 2 policích za plnými dveřmi....

Otevřený regál AGNES 1D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete ve 2 otevřených policích a ve 2 policích za plnými dveřmi. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Otevírání dveří si můžete zvolit při samotné montáži. Dodáváme v demontu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF Výjimečný výrobek Otevřený regál AGNES 1D lze nakoupit ještě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii knihovny. Nyní můžete najít oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí top výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento kvalitní a levný kus Otevřený regál AGNES 1D od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 4 600 Kč.