Rohová komoda 1D1S

Moderní rohová komoda z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Rohovou komodu s plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v dezénu... více informací »
Rohová komoda  1D1S
3 384 Kč
Do obchodu
Moderní rohová komoda z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Rohovou komodu s plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v dezénu...

Moderní rohová komoda z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Rohovou komodu s plnými dvířky a zásuvkou nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 58 cm – hloubka 58 cm – výška 90 cm Rohovou komodu dokonale zkombinujete nejen s rohovým nástavcem, ale i s dalšími prvky kolekce Tiffany.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nejprodávanější produkt Rohová komoda 1D1S je k dostání aktuálně na našich stránkách zařazený v rubrice komody! Nyní můžete koupit zcela nové výrobky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout špičkový sortiment.

Oblíbený produkt Rohová komoda 1D1S od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás za akční cenu! Aktuálně v akci za 3 384 Kč.