PC stůl 1D1S-, vintage

Počítačový stůl z lamina v designu kolekce Magellan. Horní deska stolu má sílu 32mm. PC stůl se zásuvkou a dvířkynabízíme v... více informací »
PC stůl  1D1S-
4 904 Kč
Do obchodu
Počítačový stůl z lamina v designu kolekce Magellan. Horní deska stolu má sílu 32mm. PC stůl se zásuvkou a dvířkynabízíme v...

Počítačový stůl z lamina v designu kolekce Magellan. Horní deska stolu má sílu 32mm. PC stůl se zásuvkou a dvířkynabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvky (20mm). Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 75 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Oblíbený a kvalitní produkt PC stůl 1D1S-, vintage lze zakoupit právě zde tu na webu ve známé kategorii pc stoly. Připravili jsme skvělé produkty z této rubriky snadno online. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Akční výrobek PC stůl 1D1S-, vintage od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní levně! Cena od 4 904 Kč.