Vitrína 1D1W levá

Vysoká vitrína Rodan 1D1W ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dvířky olepenými bílou folií. Prosklenou vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), z... více informací »
Vitrína  1D1W levá
6 865 Kč
Do obchodu
Vysoká vitrína Rodan 1D1W ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dvířky olepenými bílou folií. Prosklenou vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), z...

Vysoká vitrína Rodan 1D1W ve zlatém odstínu dubu craft se 2 dvířky olepenými bílou folií. Prosklenou vitrínu z lamina o síle 22 mm (horní deska), z MDF 19 mm (dvířka s levým otevíráním) a MDF 16 mm (korpusy) chrání ABS hrany. Doporučujeme zakoupení LED osvětlení (viz paremetry produktu). Úchyty z MDF jsou umístěny na černém skle. Jemné linky vyfrézované do MDF dvířek podtrhují velmi odvážný design okouzlující kolekce Rodan. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo Diskontní produkt Vitrína 1D1W levá můžete sehnat právě nyní tady a teď na našem webu ve známé rubrice příborníky. Připravili jsme pro vás kvalitní zboží z této kategorie za internetové ceny!

Akční a ve slevě produkt Vitrína 1D1W levá od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás se slevou. Ceny již od 6 865 Kč.