Vitrína MORIS 1D1W

Vitrína MORIS 1D1W nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka nebo do praktických... více informací »
Vitrína MORIS 1D1W
5 775 Kč
Do obchodu
Vitrína MORIS 1D1W nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka nebo do praktických...

Vitrína MORIS 1D1W nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka nebo do praktických polic. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce MORIS bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub artisan
Tento nejprodávanější produkt získáte aktuálně u nás v oblíbené rubrice vitríny. Připravili jsme další výrobky z této populární sekce na pár kliknutí. To však není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává top sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Akční a ve slevě produkt Vitrína MORIS 1D1W od známého výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci za 5 775 Kč.