Vysoká vitrína 1D1W

Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné... více informací »
Vysoká vitrína  1D1W
5 402 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné...

Vysokou vitrínu Yolk 1D1W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 2 dvířka, uvnitř 2 skleněné a 2 dřevěné police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Doporučujeme přiobjednat LED osvětlení (viz varianty produktu). Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF-Sklo
Kvalitní a oblíbený produkt Vysoká vitrína 1D1W můžete získat právě zde tu na našem webu ve známé kategorii vitríny! Nyní můžete získat ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dodává velmi kvalitní sortiment. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný produkt Vysoká vitrína 1D1W od známého výrobce FORLIVING s.r.o. seženete tady teď ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 5 402 Kč.