Jednolůžková postel 1S-90, vintage

Pohodlná postel Magellan s úložným prostorem v podobě zásuvky a s roštem ve formě 3-dílného dna pro matraci. Postelnabízíme v dezénu borovice... více informací »
Jednolůžková postel  1S-90
6 464 Kč
Do obchodu
Pohodlná postel Magellan s úložným prostorem v podobě zásuvky a s roštem ve formě 3-dílného dna pro matraci. Postelnabízíme v dezénu borovice...

Pohodlná postel Magellan s úložným prostorem v podobě zásuvky a s roštem ve formě 3-dílného dna pro matraci. Postelnabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Čela zásuvky (20mm). Úchytky jsou kovové. Doporučujeme zakoupení matrace z naší nabídky (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Levný výrobek Jednolůžková postel 1S-90, máte možnost najít bezstarostně u nás v rubrice postele. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Tento vynikající produkt Jednolůžková postel 1S-90, vintage od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě skutečně výhodně. Akční cena již od 6 464 Kč.
Může se hodit od výrobce FORLIVING s.r.o.