Konferenční stůl BRANDSON 1s/

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou... více informací »
Konferenční stůl BRANDSON 1s/
3 568 Kč
Do obchodu
Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou...

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou z LDTD tl.16 mm a MDF rám. Horní deska je vyrobena z LDTD tl. 16 mm, hrana ABS. Nábytek v kolekci BRANDSON dodáváme v barevném dezénu bílá.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento vynikající produkt můžete získat v pohodě tady na našich stránkách zařazený v rubrice konferenční stolky! Vyberte si další výrobky z této sekce v akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Konferenční stůl BRANDSON 1s/ od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde v akci! Akční ceny od 3 568 Kč.