Konferenční stolek BARI 1S

Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek je vybeven 1... více informací »
Konferenční stolek BARI 1S
2 525 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek je vybeven 1...

Konferenční stolek BARI 1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Stolek je vybeven 1 šuplíkem, který je ideální pro uložení vašich věcí a cenností. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi oblíbený produkt Konferenční stolek BARI 1S máte možnost získat prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice konferenční stolky! Mrkněte na další produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní kus Konferenční stolek BARI 1S od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte nyní se slevou! Nyní pořídíte jen za 2 525 Kč.