Vitrína LOFT 1W1S

Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový... více informací »
Vitrína LOFT 1W1S
5 131 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový...

Vysokou vitrínu LOFT 1W1S nabízíme v dezénu dub wotan. Nábytek v kombinaci s černým kovem dodává pokoji originální průmyslový vzhled. Úložné prostory naleznete v praktické zásuvce a ve 3 policích za prosklenými dvířky. Pokud se ve svém interiéru soustředíte na individualitu a silný charakter – Loft 2 je kolekce právě pro vás. Dodáváme v demontu. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové, nožky foliované 38×38 mm. Korpusy, čela dvířek a zásuvek jsou z lamina o síle 16mm. Hrany nábytku chrání ABSpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Sklo Oblíbený a akční produkt máte možnost najít teď u nás zařazený v rubrice vitríny! Najděte si vyjímečné kousky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Vitrína LOFT 1W1S od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás se slevou. Nyní pořídíte jen za 5 131 Kč.