Zrcadlová skříň Solaio 32-2

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách -... více informací »
Zrcadlová skříň Solaio 32-2
15 680 Kč
Do obchodu
Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách -...

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách – systém FOCUS, v laminu. Dezén skříně Solaio je kombinací prvků bílé, lakované bílé, světlého dubu kathult a zrcadla. Uvnitř naleznete věšákovou část s tyčí a policovou část. Umístění doporučujeme zejména do prostorů ložnic, ale i obývacích a dětských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Hodně žádaný výrobek Zrcadlová skříň Solaio 32-2 seženete prostě tady na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této rubriky za výprodejovou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Zrcadlová skříň Solaio 32-2 originál od značky FORLIVING s.r.o. najdete zde opravdu levně. Akční cena 15 680 Kč.