Komoda Rea Amy 2

Komodu Rea Amy se 3 zásuvkami nabízíme z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Komoda má hrany opatřené 2 mm a 0,5... více informací »
Komoda Rea Amy 2
4 175 Kč
Do obchodu
Komodu Rea Amy se 3 zásuvkami nabízíme z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Komoda má hrany opatřené 2 mm a 0,5...

Komodu Rea Amy se 3 zásuvkami nabízíme z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Komoda má hrany opatřené 2 mm a 0,5 mm ABS. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2cm. Zásuvková komoda patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové Tento oblíbený výrobek Komoda Rea Amy 2 dostanete již dnes tady na našich stránkách v populární kategorii komody. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí skvělé produkty. Však to vidíte sami.

Vynikající výrobek Komoda Rea Amy 2 od značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď právě ve slevě. Ceny již od 4 175 Kč.