Šatní skříň Camini 2,

Šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Camini. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma. Umístění doporučujeme zejména... více informací »
Šatní skříň Camini 2
6 190 Kč
Do obchodu
Šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Camini. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma. Umístění doporučujeme zejména...

Šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Camini. Tuto skříň nabízíme z lamina o síle 16mm v dezénu dub sonoma. Umístění doporučujeme zejména do úzkých prostorů ložnic, obývacích, ale i dětských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento exkluzivní produkt Šatní skříň Camini 2, máte možnost získat rovnou tady na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit ještě ostatní kousky z této oblíbené rubriky snadno online. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vynikající výrobky.

Kvalitní a oblíbený produkt Šatní skříň Camini 2, od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě ve výprodejové akci. Teď v akci 6 190 Kč.